Zdrowy tryb życia przestał być czymś co zdarza się innym. Obecnie większość z nas ma wpisaną w codzienny grafik, godzinę lub dwie na jakieś zajęcia sportowe. Najwięcej osób, szczególnie w okresie letnim wybiera jogging oraz trekking. Jednak bez telefonu w trasę ruszyć ciężko. Wykorzystujemy w końcu wiele aplikacji mobilnych, które zliczają kroki, spalone kalorie, czy mierzą pokonany dystans. W efekcie telefon jest dopełnieniem każdego treningu, a nie jedynie zbędnym balastem.

Potrzeba ochrony

Nawet najlepsza pogoda może się zepsuć, a telefon w kieszeni czy plecaku może się zalać. Wtedy jedynym rozwiązaniem często bywa serwis. Dlatego warto zainwestować w pokrowiec na telefon, który można przymocować np. do ramienia – są one wodoodporne oraz zapobiegają wypadnięciu telefonu podczas biegu, czy spaceru. Ponadto pokrowiec na telefon jest bardzo poręczny podczas codziennych treningów. Stawanie co chwila, wyjmowanie telefonu z kieszeni spodni lub plecaka, by sprawdzić dystans lub zmienić piosenkę na playliście wybija z rytmu i rozprasza. Telefon w pokrowcu zaczepionym na ramieniu zapewnia szybki i łatwy dostęp nie ograniczając ruchów. Najważniejszym jednak jest bezpieczeństwo. Pokrowiec na telefon chroni smartphona przed niefortunnym upadkiem, zalaniem, czy zabrudzeniem. W rezultacie aktywni mogą lepiej skupić się na swoich treningach.

Letnie promocje

Dawniej pokrowce na telefony dla np. biegaczy czy rowerzystów stanowiły nowość, na którą patrzyło się z przymrużeniem oka. Obecnie jest to akcesorium niezbędne dla każdej osoby, która stara się żyć aktywnie. Razem z rosnącym zapotrzebowaniem producenci sprzętu wypuszczają na rynek coraz to bardziej wydajne warianty ochronne, które są bardziej i bardziej ergonomiczne. Ceny również idą w dół. By kupić dobry pokrowiec na telefon nie trzeba inwestować wielkich kwot – dobry wariant zmieści się w granicach 100 zł. Biorąc pod uwagę, że skutecznie będzie on chronić sprzęt wartości kilku tysięcy złotych szybko dojdzie się do wniosku, że tego typu zakup jest inwestycją, która zwyczajnie się opłaca. Na brak opcji do wyboru narzekać nie można. W lato uaktywniamy się bardziej, co za tym idzie sklepy zarówno stacjonarne, jak i internetowe wprowadzają różnorodne promocje na swoje produkty. Teraz jest najlepszy moment na kupienie kilku dodatkowych gadżetów do swojego telefonu, pokrowiec powinien znaleźć się na zakupowej liście. Większość z nas aktywnie spędzi lato, zarejestrowanie swoich osiągnięć, daje nie tylko lepszą motywację, ale sprawia, że osiągnięty sukces smakuje lepiej.