Zabiegi odmładzające – poznaj dwa z nich

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że zabiegi, które mają na celu odmłodzić oraz ujędrnić nasze ciało są jednymi z najbardziej pożądanych na rynku. W erze, gdzie ideał człowieka składa się z młodej oraz wysportowanej sylwetki, wszyscy pragną zatrzymać oraz oszukać swój czas biologiczny. Z powodzeniem radzą sobie właśnie wspomniane zabiegi odmładzające, których nie sposób zliczyć na palcach u jednej ręki. Rozwój medycyny estetycznej osiąga swoje apogeum, przez co do gabinetu tego typu klinik trafia coraz więcej klientów, którzy pragną odmłodzić swoje ciało. No dobrze, ale czy zdajecie sobie sprawę jakie są obecnie najpopularniejsze i jednocześnie najbardziej efektowne zabiegi na rynku? Jeśli chcesz dowiedzieć się o jednych z najnowszych zabiegów medycyny estetycznej koniecznie przeczytajcie wpis do samego końca. Zapraszamy!

Osocze bogatopłytkowe

Jest to jeden z najbardziej naturalnych zabiegów, który można dokonać prawie w każdym gabinecie medycyny estetycznej. Osocze bogatopłytkowe Szczecin zostało wymyślone z powodu przyspieszenia regeneracji oraz odbudowy tkanek. No tak, ale pewnie myślicie, że przecież każdy z nas posiada własne osocze oraz płytki krwi, które dbają o transport substancji oraz o dotlenienie większości tkanek. Tak zgadza się, lecz ilość płytek krwi jak i ilość osocza zmniejsza się, przez co procesy odbudowy oraz regeneracji zachodzą bardzo powoli. Osocze bogatopłytkowe Szczecinto sposób na młody oraz promienny wygląd, który uzyskuje się od wnętrza naszego organizmu. Między innymi z tego powodu jest on najskuteczniejszy, który powoduje spektakularne efekty.

Kwas hialuronowy

Z pewnością nie raz obił się Wam o uszy w reklamach, czy też na etykiecie znanego kremu do twarzy. Kwas hialuronowy, inaczej hialuronian to nic innego jak naturalny składnik płynów ustrojowych człowieka. Jest on również obecny w mazi, która chroni stawy oraz w skórze. Ta sól sodowa posiada bardzo duże właściwości wiązania wody. W młodym organizmie człowieka naturalnie występujący kwas zanika, a w jego miejscu pojawia się nowy, który wypełnia wgłębienie w skórze. Niestety u osób starszych ten proces słabnie, przez co pod skórą pojawiają się liczne wgłębienia w postaci zmarszczek, czy tak zwanych ,,kurzych łapek’’. Aby wypełnić nieestetyczne wgłębienia, produkuje się sztuczny kwas hialuronowy, który następnie poprzez strzykawkę jest wprowadzany pod skórę. Zabieg cieszy się dobrą sławą, ponieważ wyraźnie redukuje procesy starzenia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę: https://esteticon.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/osocze-bogatoplytkowe-regeneris