Urządzenie mobilne stały się nieodzownym elementem codziennego życia, zarówno dla zwykłych konsumentów, jak i klientów biznesowych. Należą do nich między innymi tablety, którym chociaż wiele osób wieszczyło śmierć w dobie smartfonów o sporych rozmiarach i mocnych podzespołach, nadal mają się niezwykle dobrze i są nieodzowną pomocą uczniów, studentów, biznesmenów, artystów i wielu zwykłych konsumentów - na nich konsumowanie treści jest często znacznie wygodniejsze, niż na smartfonie, a poza tym można z nimi używać klawiatury i innych urządzeń wejścia, przerabiając je na prowizoryczne laptopy.

Kruger&Matz - spory wybór tabletów na każdą kieszeń

Tablety Kruger&Matz

Marka Kruger&Matz pojawiła się na polskim rynku w roku 2010, a w jej portfolio znajduje się sprzęt elektroniczny różnych kategorii, w tym smartfony i tablety. Tablety Kruger&Matz wyróżniają się dobrym stosunkiem ceny do jakości i wydajności, a także dosyć szerokim wyborem - najtańsze z nich dostać można już za około 400 złotych, jednak dostępne są także znacznie droższe modele, których cena wyniesie powyżej 1000 złotych. Tańsze modele urządzeń, jakimi są tablety Kruger&Matz idealne będą na przykład dla dzieci, czy osób starszych - osób które nie potrzebują mocnego urządzenia, a które używają go do podstawowej konsumpcji treści.

Android lub Windows

Tablety Kruger&Matz dostać można zarówno z Androidem, jak i Windowsem 10 w wersji Home na pokładzie, z czego Windowsa znajdziemy na nieco droższych i najdroższych modelach tej marki, co jest zrozumiałe. Wybór systemu należy rozważyć, biorąc pod uwagę zastosowanie danego tabletu. Studenci i osoby traktujące tablet jako narzędzie pracy preferować będą raczej Windowsa 10, gdyż można na nim pracować z pakietem MS Office - pełną jego wersją, a nie mocno ograniczoną wersją na Androida.

Jakość wykonania i gwarancja

Tablety Kruger&Matz charakteryzują się dobrą jakością wykonania, jak na ich niewygórowaną cenę i przyzwoite możliwości, chociaż najczęściej nie odbiegają od innych tabletów - te urządzenia różnych form często charakteryzuje podobna jakość wykonania. Nie ma także problemu z tymi urządzeniami jeżeli chodzi o serwis gwarancyjny - obsługa klienta działa dosyć sprawnie, a z realizacją gwarancji nie ma najczęściej najmniejszych problemów. Tablety Kruger&Matz są więc często wybierane przez osoby szukające urządzeń w przystępnej cenie, a których nie trzeba będzie odsyłać na przykład do Chin, co ma miejsce w przypadku wielu urządzeń zamówionych na chińskich portalach aukcyjnych i w sklepach internetowych z Państwa Środka. Dlatego właśnie najlepiej postawić na polski sklep internetowy https://www.wlodipol.pl/226-tablety-kruger-matz