Jesień bywa kapryśną porą roku. W tym okresie zdarzają się dni, gdy przyjemnie grzeje słońce, ale też takie, kiedy deszcz i wiatr zniechęcają do wyjścia na dwór. Co więcej, pogoda lubi szybko się zmieniać, dlatego do jesiennych spacerów z maluszkiem warto odpowiednio się przygotować. Czas spędzany na świeżym powietrzu jest dla niego bardzo ważny, więc nie zniechęcaj się do nich i staraj się wychodzić na spacer, gdy tylko będzie to możliwe. Dzięki temu, dziecko otrzyma właściwą dawkę witaminy D, która jest niezbędna do jego prawidłowego rozwoju oraz nabierze potrzebnej mu odporności.

Zapewnij dziecku komfort cieplny

ciepły śpiwór

Ze względu na nieprzewidywalną jesienną pogodę, najlepiej ubierać maluszka warstwowo. Takie rozwiązanie zapewni mu ciepło w chłodniejszym momencie, a gdy wyjdzie słoneczko – będziesz mogła go rozebrać, aby zanadto się nie spocił. Ubranka, w które ubierasz dziecko na spacer powinny być wykonane z naturalnych materiałów takich jak bawełna, które przepuszczają powietrze, są łagodne dla wrażliwej skóry oraz zapewniają odpowiednią dawkę ciepła. Poza tym, świetnym gadżetem na przechadzkę z wózkiem będzie ciepły śpiwór marki JOOLZ, który dokładnie otuli pociechę i nie pozwoli jej się odkryć. Zewnętrzna powłoka jesiennego dziecięcego śpiworka powinna być pokryta wodoodpornym materiałem, a środek wyścielony miękką, przyjemną w dotyku warstwą. Taka budowa zapewni dziecku wygodę, ciepło, a także zabezpieczy je przed deszczem i wiatrem w przypadku nagłej zmiany pogody.

Wygodna torba dla mamy

Na spacer z dzieckiem zawsze warto zabrać ze sobą kilka dodatkowych rzeczy – tetrową pieluszkę, butelkę termiczną z wodą lub mlekiem, dodatkowe ubranko, pieluszki, mokre chusteczki… Lista przydatnych przedmiotów jest bardzo długa. Z tego powodu, dobrze będzie zaopatrzyć się w pakowną torbę do wózka, która pomieści wszystkie pomocne gadżety. Najbardziej funkcjonalna torba od firmy JOOLZ to taka, która posiada wiele przegródek i pasuje do używanego przez nas modelu wózka. Niektóre z nich są sprzedawane od razu w zestawie z pokrowcem termoizolacyjnym na butelki lub składaną matą do przewijania. Obie te rzeczy są praktycznymi dodatkami, które dobrze mieć ze sobą na spacerze.

Parasolka do wózka

Specjalnie wyprofilowany parasol JOOLZ, który w łatwy sposób może zostać przymocowany do wózka to kolejny element wyposażenia niezbędny jesienią. Po zamontowaniu, parasol do wózka powinien dobrze się trzymać i chronić dziecko przed nieprzyjemnym, zimnym wiatrem. Przed zakupem upewnij się, że wybrany parasol jest kompatybilny z używanym przez Was wózeczkiem. Artykuł powstał we współpracy z https://babyhit.pl/firm-pol-1308137332-JOOLZ.html