Młoda mama wychodząca z domu z dzieckiem musi być przygotowana na każdą okoliczność. Dlatego praktycznie wszystkie świeżo upieczone mamy korzystają z dużych, pakownych toreb, w których można pomieścić całe mnóstwo różnego rodzaju przedmiotów. Co powinno wyróżniać taką torbę? Na co warto zwrócić większą uwagę, szukając torby, która sprosta oczekiwaniom współczesnej mamy?

Funkcjonalna nie znaczy brzydka

Dziewczynka z plecakiemPraktyczna torba dedykowana mamie z dzieckiem nie musi być byle jaka. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli pakowanych toreb, które prócz wysokiej funkcjonalności użytkowej, wyróżniają się również atrakcyjnym, modnym krojem i efektownym wykończeniem. Dobrym przykładem takiego produktu może być torba Skip Hop – marka produktów dedykowanych mamom i ich dzieciom. Oryginalna torba Skip Hop charakteryzuje się dużą pojemnością, perfekcyjnym wykonaniem i co najważniejsze, modnym wyglądem. Na pierwszy rzut oka kojarzy się z dużą, klasyczną torebką, ale w rzeczywistości jest od niej znacznie bardziej funkcjonalna – wyposażona w szereg rozwiązań, które wpływają na komfort użytkowania, zwłaszcza przy okazji spacerów z małym dzieckiem.

Konstrukcja praktycznej torby dla mamy

Młoda mama chce zabrać ze sobą jak największą ilość przedmiotów, które mogą przydać się podczas spaceru z dzieckiem. Dlatego podstawowym wymogiem stawianym praktycznej torbie jest jej pojemność. Duża torba Skip Hop dedykowane jest młodym mamom standardowo a to za sprawą, że jest wyposażona  główną komorę i dodatkowe mniejsze komory izolowane zewnętrzne, w których można umieścić najbardziej podręczne przedmioty typu chusteczki, picie dla dziecka, czapeczkę itp. Torby Skip Hop zwykle wyposażone są również w dodatkową, łatwo dostępną kieszeń na smartfon, a także w specjalny uchwyt na klucze, dzięki któremu klucze są zawsze pod ręką i nie trzeba za każdym razem szukać ich we wnętrzu torby. Praktyczna torba dla mamy powinna być również wyposażona w szeroki pasek do noszenia na ramieniu i wygodne, krótsze rączki, do noszenia torby w ręce – gdy zajdzie taka potrzeba.