Lalka to jeden z najpiękniejszych pomysłów na prezent dla dziecka. Przede wszystkim dla dziewczynki, jednak psychologowie twierdzą, że chłopięca zabawa lalkami jest zupełnie normalna. Jeśli lalka ma być upominkiem, dobrze jest postawić na wysoką jakość i niecodzienne właściwości zabawki. Llorens to producent, który dorosłych i dzieci zachwyca bardzo realnym wykonaniem lalek.

Firma Llorens – piękna tradycja produkcji lalek

Historia firmy zaczyna się już w 1958 roku – wtedy to dziadek Miguela zaczął ręcznie wytwarzać lalki. Tradycja dotrwała aż do dzisiaj, choć oficjalnie firma funkcjonuje dopiero od 1995 roku. Czy dopiero? To już ćwierćwiecze! Dzięki temu doświadczeniu i wielopokoleniowemu zaangażowaniu, firma odnosi sukcesy – będąc powodem uśmiechu na twarzach milionów dzieci. Produkcja lalek odbywa się w całości w hiszpańskim Onil przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które będą służyć przez wiele lat. Filozofia firmy Llorens uwzględnia przekazywanie zabawek z pokolenia na pokolenie – co, oczywiście, musi się wiązać z ich trwałością i doskonałym wykonaniem. Lalki mają piękne, realnie wyglądające twarze, są miękkie w dotyku i posiadają niezbędne certyfikaty.

Realistyczne lalki Llorens – wielopokoleniowa tradycjaWyjątkowe lalki – płaczące, z miękkim brzuszkiem

Produkty od marki Llorens są nie tylko wizualnie podobne do małych dzieci – cechują się bowiem dodatkowymi atrakcjami. Niektóre modele wyposażone są w funkcję płaczu, którą uruchamia się włożeniem do buzi smoczka. Inne modele płaczą przy naciśnięciu brzuszka. Poza tym, ten brzuszek jest miękki – odwzorowuje prawdziwe ciałko bobasa. Zabawki są dostępne w przeróżnych wariantach – udają młodsze i starsze dzieci, o zróżnicowanych minach. A ubranka to prawdziwe stylizacje modowe! Przepiękne sweterki, sukieneczki, śpioszki, czapeczki i skarpetki chciałoby się założyć na prawdziwe dziecko. Do jednej lalki można dokupować kolejne ubranka i kocyki, uzupełniając zestaw dziewczynki o kolejne prezenty pasujące do ulubionej zabawki.

Hiszpańska tradycja zamiast chińskiej masowej produkcji

Lalki Llorens to prawdziwe piękności. Zachwycają starannością szczegółów i perfekcyjnym wykonaniem. Warto wybrać ten produkt, jeśli ma się do wyboru tańszy, lecz wątpliwej jakości odpowiednik. Masowo produkowane zabawki często nie posiadają odpowiednich atestów, nieprzyjemnie pachną plastikiem i szybko się psują. Prezenty od wieloletniego hiszpańskiego producenta to lalki z wyższej półki. Dziecko powinno mieć dostęp do bezpiecznej i higienicznej zabawy. A piękno tych wyrobów sprawia, że nawet mamom przypominają się marzenia z dzieciństwa.